5 bizarních věcí, které lidé udělali s diamantovými prsteny po rozchodu<

5 bizarních věcí, které lidé udělali s diamantovými prsteny po rozchodu

Co dělat, když už pro Vás diamantový prsten nezáří kvůli rozvodu nebo zrušeným zásnubám? Většina lidí šperk prodá, daruje nebo uloží někdy do budoucna. Nicméně najdou se i celkem radikální a kreativní jedinci, kteří vymyslí takřka cokoli. Více níže.

diamantový prsten

 

1) Prodal prsten, aby si mohl koupit brnění vojáka ze hry Halo

 

Před několika lety řekla Eriku Smithovi z Philadelphie jeho přítelkyně, že potkala někoho jiného. A bylo ještě hůř – právě v den, kdy mu to řekla, již Erik měl v kapse nachystaný zásnubní prsten. Takže co udělal? Jednoduše kanárkově žlutý diamant prodal na aukčním portálu eBay a následně utratil 2000 dolarů za brnění vojáka z videohry Halo.

brnÄ&#155;ní vojáka Halo

 

2) Zbavil se ho přes YouTube

 

Stará historka: Komik potká dívku. Komik ztratí dívku. A nyní komik musí něco udělat s tím diamantovým prstenem, který pro ni původně koupil. Komik, v tomto případě  Kyle Cease, proto na YouTube vytvořil video, kde slibuje prsten darovat osobě, jejíž komentář pod jedním z jeho videí dosáhne nejvyššího počtu „Líbí se mi“. Jednalo se o vtip? Nejspíše ne – o rok později někdo opravdu prsten vyhrál, nicméně samotný Cease se ke „kauze“ nevyjádřil.

 

3) Zbavil se ho přes Twitter

 

Cease nebyl prvním, kdo se prstenu zbavil přes sociální síť. O dva roky dříve Novozélanďan Anthony Gardiner (29), zničený po rozchodu s přítelkyní, ukryl chystaný zásnubní prsten v hodnotě 3500 dolarů někde ve městě Wellington a poté na Twitteru hledačům poskytl 14 vodítek ke skrýši. Skoro 100 lidí strávilo hledáním prstenu celý víkend. Gardiner doufal, že prsten skončí na ruce nějaké pěkné dívky, nicméně student Ryan Roselli, který prsten nalezl, byl bohužel nezadaný.

 

4) Zbavil se ho vloupáním do cizího auta

 

Obecně není dobrý nápad nechat své auto odemknuté, nicméně v roce 2005 se jednomu muži tato chyba opravdu vyplatila (v pozitivním smyslu slova). Když se vrátil do svého auta, nalezl zde krabičku s diamantovým prstenem v hodnotě 15 000 dolarů a kartičkou „Veselé Vánoce. Děkuji, že jste nechal dveře svého auta odemknuté. Místo jeho ukradení jsem Vám dal dárek. Doufám, že skončí na ruce někoho, koho milujete, jelikož moje láska je pryč…“ „Obdarovaný“ muž o události uvědomil policii, nicméně nikdo ztrátu prstenu nikdy nenahlásil.

 

5) Spolknul ho

 

Existuje mnoho důvodů, proč lidi spolkli diamant, ale jeden muž z Číny se může pochlubit jedním poměrně jedinečným. Podle zpravodajské služby China Radio International tento muž požádal svou dívku o ruku, ale byl odmítnut. Poté šel domů, vypil několik láhví vína a volal své dívce, aby věci urovnal. Bohužel, jak později řekl, dívka byla „ve velmi zlé náladě“, takže prsten jednoduše spolkl. (Prsten byl později vyňat za chirurgické asistence…)

 

 

Read more http://www.zlatnictvizuzana.cz/info-o-zlat%C4%9B/drahe-kameny/102-5-bizarnich-veci-ktere-lide-udelali-s-diamantovymi-prsteny-po-rozchodu.html

Komentáře

Načítání komentářů
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím