Chcete něco prodat?<

Nabízíme Vám výkup zlata, stříbra, drahých kovů a sběratelských pokladů.

výkup zlataVýkup zlata

Máte doma nepotřebné zlato, staré zlaté šperky, poškozené úlomky šperků nebo jen odlitky a nevíte, jak se ho zbavit? Nabízíme Vám rychlý výkup zlata v centru Prahy. Vykupujeme také zlato investiční, zlaté mince či zubní zlato. U nás máte záruku komfortního a diskrétního jednání. Výkup zlata provádíme již řadu let a za tu dobu se naše firma stala opravdovými profesionály v oboru. Nabízíme Vám férové ceny za výkup zlata.

Cena: cca 500 – 1000 Kč/g

Výkup stříbravýkup stříbra

Zaměřujeme se také na výkup stříbra. U nás se dočkáte profesionálního ohodnocení Vašeho nepotřebného stříbra. Pokud máte doma polámané prsteny, roztrhané řetízky či stříbrné náramky, můžete je u nás rychle a pohodlně prodat za skvělé ceny. Výkup stříbra provádíme v pracovní době a po domluvě i mimo ni.

vyznamenání, řádVýkup vyznamenání, řádů, medailí, odznaků

Koupíme nebo vyměníme jakékoli poškozené vzácnější řády a vyznamenání.

Pokud máte v nabídce takovéto předměty nebo víte o někom, za zprostředkování nabízíme provizi. Případně nechcete-li prodat, vyměním vzácný odznak za ještě vzácnější vyznamenání nebo řád. Za dobrý odznak nabídneme i Řád Bílého lva.

Koupím Řád Bílého lva, státní, civilní, vojenské či jiné další vyznamenání, řády, odznaky, medaile…

Výkup, koupím, vykoupím, prodám vyměním, ničemu se nebráním 🙂

 

Použijte FORMULÁŘ nebo volejete +420 732 130 350

Komentáře

Načítání komentářů
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím