Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/60785/virtual/www/domains/starozitnosti.net/wp-content/plugins/woocommerce-product-importer/includes/functions.php on line 284
Platba | Starožitnosti

Platba<

JAK ZAPLATIT?

Zvolte si svůj způsob, jak jednoduše a bezpečně zaplatit.

Bankovním převodem – platba předem

Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky, které obsahuje veškeré platební údaje: částka, variabilní symbol (neboli číslo objednávky) a číslo bankovního účtu.
Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, je to číslo Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

Platební karta – platba on-line

Rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit za zboží pomocí Vaší platební karty on-line prostřednictvím internetu.
Po ukončení objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte údaje o své platební kartě dle požadavků formuláře a platbu potvrdíte. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.
Platba kartou přes internet je zcela bezpečná. Veškeré údaje, které budete o své kartě zadávat na stránkách platebního portálu, budou šifrovány, aby je nikdo nemohl rozluštit a Vaši kartu posléze zneužít. Naše společnost nemá přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.
Pokud chcete svoji kartou platit on-line přes internet, musíte mít Vaši kartu k tomuto účelu aktivovanou.

Na dobírku

Zboží je od nás ihned zasláno, pokud je vše skladem, případně ihned jak je to možné na Vaši adresu zvoleným přepravcem. Zásilka Vám bude předána po zaplacení v hotovosti přepravci.
Až budete přebírat zboží na Vaší adrese, zaplatíte v hotovosti přepravci. V den dodání zboží si prosím připravte potřebnou hotovost.

Hotově NA PRODEJNĚ

Tuto možnost vybírejte pouze, pokud jste jako způsob dopravy zvolili „Osobně“. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží na prodejně.

Komentáře

Načítání komentářů
Tyto stránky využívají Cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s používáním Cookies.Zjistit víceOK, rozumím